Cursus Tarifit in Amsterdam vanaf september 2017!

Amazigh Tarifit (Berber) I A

De Amazigh taal, meer bekend als ‘Berber’, wordt vooral door miljoenen Marokkanen en Algerijnen gesproken. In Nederland en België wordt de Amazightaal door veel mensen van Marokkaanse komaf gesproken. Er zijn drie hoofdvarianten van de Amazightaal in Marokko: Tarifit in het Noorden, Tamazight in het midden en Tashelhit in het zuiden. In deze cursus leer je Tarifit. Na afloop van de cursus ben je in staat om een eenvoudige dialoog tussen Tarifit sprekende mensen te volgen, en je beschikt over een woordenschat van ongeveer vijfhonderd woorden. Je leert ook enkele belangrijke grammaticaregels van de taal. In deze cursus wordt het Latijnse alfabet gebruikt, maar de cursist maakt ook kennis met het oorspronkelijk schrijfsysteem van de taal, het Tifinagh. De docent verzorgt het materiaal bij deze cursus, de prijs hiervan is inbegrepen bij de cursusprijs.

Cursuscode 2131

Groep 1

Deze cursus bestaat uit: 12 lessen van 1,5 uur vanaf maandag 18 september 2017 om 20:15 uur.
Cursusprijs: € 238,00
Docent: Dhr. A. (Abderrahman) el Aissati
Locatie: Mauritskade 58 1092 AD

Schrijf je nu in (u wordt doorgestuurd naar de website van de volksuniversiteit Amsterdam)